Konkurs plastyczno – fotograficzny „Pocztówka z terenu LGD PROWENT” rozstrzygnięty

ByLGD Prowent

Konkurs plastyczno – fotograficzny „Pocztówka z terenu LGD PROWENT” rozstrzygnięty

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród w ramach konkursu plastyczno-fotograficznego „Pocztówka z terenu LGD PROWENT”, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania „PROWENT” w ramach działania 19 Wparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które odbędzie się dnia  24.06.2022 roku (piątek ) o godz. 14.00 w Hotelu Restauracji CAMPARI w Górze Motycznej, gmina Żyraków, adres: Góra Motyczna 161, 39­204 Żyraków.

Na uroczyste rozdanie nagród zapraszamy laureatów i osoby wyróżnione wraz z rodzicami/ opiekunem o czym wszystkich zainteresowanych poinformujemy telefonicznie.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom, szkołom, wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie a przede wszystkim dzieciom za wykonanie prac.

Prace przedstawiały elementy przyrody, krajobrazu, architektury, lokalne zabytki, miejsca pamięci, miejsca rekreacyjno- turystyczne obszaru Lokalnej Grupy Działania „PROWENT”.

Bardzo się cieszymy z ilości nadesłanych prac, otrzymaliśmy ich łącznie ponad 180. Oznacza to, że idea konkursu dotarła do wielu osób. Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie i emocje.

Wszystkie prace, które od Państwa otrzymaliśmy były niezwykłe – ujęły nas starannością i zaangażowaniem, z jakim zostały wykonane oraz oryginalnością pomysłu, były interesujące pod względem plastycznym.

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie  i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

W załącznikach poniżej zdjęcia wyróżnionych prac (prosimy o otworzenie plików w pokazie slajdów z dźwiękiem:-)

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Nagrody współfinasowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader,

poddziałanie 19. 4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Załaczniki do pobrania

# Plik Wielkość pliku Pobrania
1 pptx Prace wyróżnione w kat. I - prace plastyczne 60 MB 413
2 pptx Prace wyróżnione w kat. II - zdjęcia 42 MB 306

Autor

LGD Prowent administrator

Skip to content