Wyniki konkursu plastyczno-fotograficznego 2021

ByLGD Prowent

Wyniki konkursu plastyczno-fotograficznego 2021

Wyniki konkursu

plastyczno- fotograficznego

„Nie do zapomnienia… czyli najpiękniejsze krajobrazy i cuda przyrody terenu LGD PROWENT”

 

                                         

Szanowni Państwo,

Komisja Konkursowa wybrała zwycięzców konkursu plastycznego pod nazwą „Nie do zapomnienia… czyli najpiękniejsze krajobrazy i cuda przyrody terenu LGD PROWENT”. Ze względu na  dużą ilość złożonych prac Komisja Konkursowa poza nagrodami głównymi postanowiła przyznać wyróżnienia w I i II kategorii. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju niestety nie możemy zorganizować oficjalnego rozdania nagród. W związku z tym informujemy, że nagrody będą do odebrania za pośrednictwem szkół, z których dotarły do nas prace plastyczne. Nagrody będą do odebrania najwcześniej w grudniu bieżącego roku, o dokładnym terminie odbioru poinformujemy telefonicznie wybrane jednostki edukacyjne.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom, szkołom, wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie, a przede wszystkim dzieciom za wykonanie prac.

Bardzo się cieszymy z ilości nadesłanych prac, otrzymaliśmy ich łącznie ponad 390. Oznacza to, że idea konkursu dotarła do wielu osób.

Wszystkie prace, które od Państwa otrzymaliśmy były niezwykłe – ujęły nas starannością i zaangażowaniem, z jakim zostały wykonane oraz oryginalnością pomysłu były interesujące pod względem plastycznym.

Zwycięzcą w kategorii prac plastycznych został Mieszko Korabiowski, II miejsce zajęła Alicja Rzeszutek, a III miejsce Katarzyna Strycharz.

Natomiast w kategorii zdjęć zwyciężył Albert Hass, II miejsce zajęła Gabriela Strugała, a III miejsce Hubert Wilczyński.

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział      w konkursie  i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Dziękujemy!

 

Poniżej przedstawiamy prace zwycięzców i wyróżnionych w ramach I i II kategorii wiekowej.

 

Autor

LGD Prowent administrator

Skip to content